Сусідня країна повертає обов’язковий карантин

Життя  5 липня 2020 року, 08:30 27157

З 6 липня 2020 року знову вводяться суворі обмежувальні заходи відносно частини осіб, які прибувають на територію Словацької Республіки. Здавати тести на COVID-19 і йти на обов’язковий домашній карантин необхідно людям, які повертаються з держав, що не внесені до списку «безпечних країн». Бути на карантині доведеться всім, хто проживає разом з такими мандрівниками. Починаючи з 7 липня всі люди, які за останні 14 днів відвідували будь-яку з «небезпечних» країн, повинні в обов’язковому порядку відправитися на ізоляцію в домашніх умовах, а на 5-ий день здати лабораторний тест на наявність коронавіруса. Дітям у віці до 3 років не потрібно проходити діагностику, якщо тільки регіональний орган громадської охорони здоров’я або інша медична організація не прийме відповідного рішення.

Loading...

Читайте також:  У Словаччині поліція "взялась" за заробітчан

За новими правилами, домашня ізоляція для дітей у віці до 3 років закінчується разом з ізоляцією людей, що живуть разом з ними. Негативні тести не попросять у жителів інших країн Євросоюзу, які прямують транзитом через територію Словаччини, якщо вони при цьому не зупинятимуться і проведуть в дорозі по СР не більше 8 годин. На домашню ізоляцію не доведеться йти молодим людям, які приїжджають до Словаччини для здачі вступних іспитів, випускних іспитів, прийому в школи, вивезення особистих речей з гуртожитків. З ними може бути один супроводжуючий. При цьому необхідно мати з собою документ, що підтверджує мету поїздки, а також надати негативний тест на COVID-19, зроблений не раніше 96 годин до моменту перетину словацького кордону. Якщо в’їзд здійснюється через пункти, де не проводиться епідеміологічний контроль, тест потрібно передати до відповідного регіонального управління охорони здоров’я, повідомляє #SVKNEWS.

Читайте також:  Закарпатець не зміг потрапити до Словаччини через довідку про ПЛР-тестування

Ізолюватися не змусять осіб, які мають постійне або тимчасове місце проживання в Україні, яким необхідно в’їхати в Словаччину для надання невідкладної допомоги близьким членам сім’ї. Вони можуть взяти з собою одного супроводжуючого. Важливо: обов’язково потрібно мати довідку від лікаря, що підтверджує необхідність невідкладної допомоги, і документ, в якому зафіксовано наявність сімейних відносин. Папери повинні бути перекладені на словацьку мову. На цю категорію громадян поширюється зобов’язання надання негативного тесту на «корону» не старші 96 годин. На даний момент в список «безпечних країн» включені: Австралія, Бельгія, Кіпр, Чехія, Китай, Данія (в т.ч. Фарерські острови), Естонія, Фінляндія, Франція, Греція, Хорватія, Нідерланди, Ірландія, Ісландія, Японія, Південна Корея, Ліхтенштейн, Литва, Латвія, Угорщина, Мальта, Монако, Німеччина, Норвегія, Нова Зеландія, Польща, Австрія, Словенія, Іспанія, Швейцарія та Італія.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 3
Витя 06.07.2020, 06:09
Карантин ето бизнес Жидов з Киева ви видили як Киев процвитае Европа в жопи
Гастербайтер 05.07.2020, 22:25
Мукачево, де ти друже у Мукачові видів карантин. У Мукачові повний Шанхай. На базарах всім наплєвать на карантин.
Мукачево 05.07.2020, 14:23
То лиш у нас в Мукачеві карантин ніде нема заграницьов все повідкривали і корновіруса нема ніде то держава кончена шо гроші так собі заробляє чому нечути за других міст що вних корновірус то лиш у Мукачеві чути