Представлено першого заступника голови Закарпатської ОДА

Життя  6 липня 2020 року, 11:56 1041 ФОТО

Олексій Петров представив керівникам департаментів та управлінь першого заступника голови Закарпатської ОДА Олега Коцюбу. Він куруватиме гуманітарно-соціальний блок.

Серед поставлених завдань:

  • Боротьба із поширенням COVID-19 на території області. Контроль щодо забезпечення закладів охорони здоров’я, які приймають хворих на коронавірус, засобами індивідуального захисту для медичних працівників та необхідним обладнанням.
Loading...

Читайте також:  Олексія Гетманенка звільнено з посади першого заступника голови Закарпатської ОДА

 

  • Контроль за реалізацією програми Великого будівництва, до якої увійшли: заклади освіти – школи і садки, спортивні комплекси; заклади охорони здоров’я – амбулаторії та опорні лікарні; дороги – місцевого і державного значення.
  • Освітній напрямок: готовність закладів освіти до роботи в особливих умовах пандемії.
  • Олег Коцюба запевнив голову Закарпатської ОДА, що готовий до виконання поставлених завдань.

Довідка: Олег Коцюба здобув вищу освіту у Національній академії Служби Безпеки України, за спеціальністю правознавство. У 2018 році завершив навчання у Могилянській бізнес-школі, отримав звання магістра публічного управління.

Протягом 28 років працював у Службі безпеки України на оперативних та керівних посадах.

Одружений, має сина.

Раніше повідомлялось, що голова Закарпатської ОДА Олексій Петров представив нового заступника – Віталія Цвігуна. Він куруватиме економічний напрямок, питання інфраструктури та екології.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0