Перетин українсько-угорського кордону: на яких КПП найменші черги

Життя  10 липня 2020 року, 08:46 914 ВІДЕО

29 червня 2020 року між Україною та Угорщиною було відкрито всі пункти пропуску. За словами міністра закордонних справ Угорщини Петера Сіярто, метою ухвалення рішення про відкриття всіх пунктів пропуску було зменшення часу очікування громадян на кордоні і ліквідація великих черг.

Журналісти відвідали 4 КПП – "Дзвінкове", "Косино", "Лужанку" та "Вилок". Розпочали з пункту пропуску "Дзвінкове". Автомобілів тут практично нема. Майже немає черг і на КПП "Вилок" та "Косино".

Loading...

Читайте також:  Україна додала Чехію і ще 10 країн у список "червоної зони"

Прикордонники кажуть, що основна категорія людей, які перетинають тут кордон – місцеві жителі, які їдуть або відвідати близьких, або працюють на території країни-сусідки. Незначні черги на цих КПП пояснюють ще й тим, що транзит через них заборонений.

Підтвердженням тому є ситуація на "Лужанці". Тут людей та автівок набагато більше. Проте люди кажуть, що причина не в роботі української сторони. Разом із тим, задля уникнення непорозумінь, українців закликають ознайомитися з правилами перетину кордону та перебування в країні, до якої прямують. Докладніше – у сюжеті "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0