Втомились від бездоріжжя: у Мукачеві перевізники власними силами залатали дорогу

Життя  14 липня 2020 року, 10:26 5592 ФОТО, ВІДЕО

Дорога на Пряшівській об’їзній, що в Мукачеві, вже багато років залишає бажати кращого. Там щодня проїжджають сотні машин, долаючи кілька кілометрів бездоріжжя.

Чекати, поки дорогу, яка знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг Закарпаття, відремонтують, у водіїв, які часто їздять Пряшівською об’їзною, вже не було сил. Тому регіональні  перевізники вирішили власними силами зробити тимчасовий ремонт.

Читайте також:  Посеред дороги у велику яму люди посадили дерево

Як розповіли учасники акції інтернет-виданню "PMG.ua", у суботу, 11 липня, водії за кошти перевізників Мукачівського району зробили ремонт частини багатостраждальної об’їзної. За три години перевізники власними силами залатали найпроблемнішу ділянку дороги.

Ремонт Пряшівської об’їзної у Мукачеві

 

Водії радіють такому ремонту, адже після поїздок Пряшівською об’їзною нерідко доводилось ремонтувати машини.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Мукачево 14.07.2020, 14:27
Звичайно перевізники молодці. Чисто по людськи ,велика Вам подяка від усієї водійської братії. Але , чи стоїть робити роботу за тих бездарів які отримують солідну зарплату за рахунок платників податків і перевізників ? І в обов'язки яких входить вирішення дорожніх питань і проблем , і які всіляко грабують бюджети. Для них така самоініціатива свідомих громадян ,як наші перевізники ,ще один шанс прикрити свою бездіяльність і бездарність. А тому , ще раз велика подяка перевізникам , і велика ганьба тим хто відповідає за стан цієї дороги.