Величезні черги: закарпатські прикордонники звернулись до людей

Життя  14 липня 2020 року, 14:36 16234

Наразі перед пунктом пропуску "Тиса" спостерігається накопичення легкових автомобілів, які прямують на виїзд з України. Нагадаємо, зараз на оформлення очікують близько 200 транспортних засобів. 

"Основними причинами збільшення кількості подорожуючих, які прямують до Угорщини, є можливість транзитного проїзду через територію Угорщини громадянами України, що мають право на тимчасове або постійне проживання на території країн Євросоюзу, а також нещодавно оголошене у ЗМІ рішення уряду Угорщини щодо посилення  протиепідемічних обмежень під час в’їзду до Угорщини", – зазначили в пресслужбі Чопського прикордонного загону.

Loading...

Читайте також:  Угорщина закриває кордон для українців

Керівництво Чопського прикордонного загону організувало взаємодію із представниками поліції Угорщини з метою прискорення здійснення контрольних операцій  щодо громадян, які перетинають державний кордон.

Громадян, які планують поїздки до Угорщини, просимо врахувати ситуацію, що склалася. Повідомляємо, що усі транспортні засоби проходять прикордонний, митний та інші види контролю у порядку черги та у відповідності до вимог чинного законодавства, – зауважили в пресслужбі Чопського прикордонного загону. 

Водночас, прикордонники нагадують про адміністративну відповідальність за порушення режиму у пункті пропуску та громадського порядку.

Нагадаємо, українці можуть подорожувати вже до 25 країн.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0