Помер єпископ Мукачівської Греко-Католицької єпархії владика Мілан Шашік

Життя  15 липня 2020 року, 07:43 12307

14 липня 2020 року на 68-му році життя відійшов до Господа владика Мілан Шашік, правлячий єпископ Мукачівської Греко-Католицької єпархії. Про смерть владики повідомляють на офіційному сайті єпархії.

Причина смерті наразі невідома, – зазначає департамент інформації УГКЦ.

Читайте також:  Єпископ Мілан Шашік потрапив у моторошну ДТП. Оприлюднені нові подробиці

Владика Мілан Шашік очолював Мукачівську греко-католицьку єпархію як Апостольський Адміністратор від 12 листопада 2002 року, а 17 березня 2010 владика Мілан був призначений правлячим єпископом-ординарієм.

Біографічна довідка: народився владика Мілан Шашік 17 вересня 1952 року у Словаччині. Після закінчення школи вступив до Згромадження Місіонерів. Вивчав філософсько-богословські предмети в Братиславській семінарії. У 1976 році прийняв священиче рукоположення. Виконував різні душпастирські обов’язки а також відповідальні служіння в Згромадженні. Після навчання у Римі, де здобув ліценціат з духовності, протягом шести років працював в Апостольській Нунціатурі в Києві, а також душпастирював на Закарпатті. Після призначення Апостольським Адміністратором Мукачівської Греко-Католицької єпархії 6 січня 2003 року владика Мілан Шашік отримав архиєрейське рукоположення з рук Папи Івана Павла ІІ.

Додамо, що Мукачівська Греко-Католицька єпархія є Церквою свого права (sui iuris), вона не входить у склад Української Греко-Католицької Церкви.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Міла 15.07.2020, 08:15
Вічна пам"ять, Владико