Як зараз працюють КПП на українсько-угорському кордоні

Життя  16 липня 2020 року, 11:43 764 ВІДЕО

Українсько-угорський кордон закритий з 15 липня, але не для всіх. Про це розповіла речниця Чопського загону Ольга Трачук. За її словами, черга на КПП «Тиса» зменшилася. Ольга Трачук зазначила, що порівняно з попереднім днем кількість охочих перетнути кордон у цьому КПП зменшилася, бо нещодавно тут було 200-250 машин.

Прикордонники одержали офіційного листа від Угорщини про умови перетину кордону з 15 липня. Речниця Чопського загону пояснює: через коронавірусну інфекцію країни поділили на три зони: зелену (в’їзд із таких дозволений), жовту (потрібно здати тест на КОВІД-19 і піти на двотиженеву самоізоляцію) та червону (в’їзд із таких країн заборонений). Україна наразі в останньому списку.

Loading...

Читайте також:  Як можна перетнути кордон із Угорщиною із 15 липня: пояснення

«Громадянам, які прямують із країн червоної зони, — пояснила Ольга Трачук, — заборонено в’їзд в Угорщину, проте це не стосується офіційних делегацій. Також дозволено в’їзд на територію Угорщини в 30-кілометрову зону, якщо поїздка не перевищуватиме 24 години».

Згідно з правилами, які надіслали угорці, є й інші винятки. Вас мають пропустити за кордон, якщо ви їдете через Угорщину до інших країн і маєте документи-підтвердження. Пропускати мають і водіїв вантажних перевезень, також із офіційними документами.

Правило «червоної» зони не стосується і громадян Угорщини та їх родичів неугорців. Докладніше – у сюжеті «Суспільне Закарпаття».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0