В Ужгороді дозволили працювати кінотеатрам та розважальним закладам

Життя  16 липня 2020 року, 16:00 1131

В Ужгородській міській раді сьогодні відбулося позапланове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Міський голова Богдан Андріїв ознайомив присутніх із рішенням регіональної комісії ТЕБ та НС від 15 липня 2020 року, заслухали також інформацію про епідеміологічну обстановку в Ужгороді.

На засіданні, узявши до уваги рішення регіональної комісії, вирішили дозволити проводити в Ужгороді:

  • діяльність кінотеатрів виключно з наповненістю кінозалів до 50% місць у кожному окремому кінозалі;
  • діяльність закладів культури виключно з наповненістю до 50% стаціонарних розміщених місць для сидіння та/або не більше однієї особи на 5 кв. метрів площі закладу культури;

Читайте також:  Зеленський пропонує продовжити карантин в Україні на місяць

  • роботу розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), закладів культури, крім кінотеатрів та крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос, виключно у період від 7-ї години до 23-ї години.

"Вказані заклади мають здійснювати діяльність із дотриманням усіх карантинних вимог та протиепідемічних заходів", – повідомила прес-служба Ужгородської міськради.

Читайте також:  Карантин продовжать мінімум на місяць, – МОЗ

Ужгородський відділ поліції Головного управління Національної поліції у Закарпатській області, Управління патрульної поліції у Закарпатській області ДПП спільно із Ужгородським міським управлінням головного управління Держпродспоживслужби у Закарпатській області та управлінням муніципальної варти продовжують посилений контроль за дотриманням протиепідемічних заходів у громадських місцях.

Нагадаємо, на Закарпатті дозволили працювати ресторанам. Однак є й нові обмеження.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Свалява 16.07.2020, 16:08
З якого щастя? На Закарпатті ж не дозволили послаблювати настільки карантин! Чи Ужгороду то не указ?!