За багаторічну плідну церковну, благодійну та милосердницьку діяльність: Зеленський нагородив єпископа Мілана Шашіка орденом

Життя  20 липня 2020 року, 20:34 2211

Президент України Володимир Зеленський посмертно нагородив єпархіального єпископа Мукачівської греко-католицької єпархії Мілана Шашіка орденом "За заслуги". Відповідний указ №284/2020 від 20 липня оприлюднено на сайті Глави держави. "За багаторічну плідну церковну, благодійну і милосердницьку діяльність постановляю нагородити орденом "За заслуги" II ступеня Мілана Шашіка — єпархіального єпископа Мукачівської греко-католицької єпархії (посмертно)", — сказано в тексті Указу.

Читайте також:  Закарпаття прощається з єпископом Мукачівської греко-католицької церкви Міланом Шашіком

Довідка. Мілан Шашік — греко-католицький єпископ Мукачівський словацького походження. У 1976 році був висвячений на священика. У 1992 році приїхав в Україну, на Закарпаття. 17 березня 2010 року він був іменований єпархом Мукачівської єпархії. Він помер 14 липня 2020 року. Додамо, що Мукачівська греко-католицька єпархія є окремою "Церквою свого права", має автономний статус і не підпорядковується Главі УГКЦ. Окремішній її статус історично обумовлений існуванням у відмінних політичних умовах, ніж решта греко-католиків України.

Нагадаємо, що опубліковано заповіт владики Мілана Шашіка.

Джерело: УНН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0