Якою буде погода до кінця липня

Життя  21 липня 2020 року, 07:45 3513

До кінця липня погода в Україні буде нестабільною, можливі різкі перепади температур.

Про це розповіла доктор фізико-математичних наук в області метеорології Національної Академії наук України, професор Вазіра Мартазінова.

"Травень, червень, липень зараз йдуть нетрадиційно. Цього року в перші дні липня була сильна спека з температурою +28-30 і вище, однак до 8 числа вона різко знизилася вдень до 21 градуса. Перепад за добу склав майже 11 градусів вниз", – розповіла вона.

Loading...

Читайте також:  Погода на серпень 2020 року: двоє народних синоптиків зробили перші прогнози

"Через дві доби температура вдень знову підвищилася до 32 тепла, а вже до вечора від спекотного дня не залишилося і сліду. Знову відбулося вторгнення холодного повітря на територію України з температурою вдень близько 14 градусів на наступний день. За короткий проміжок часу перепад залишив близько 15-18 градусів.

Такий докладний опис я наводжу для того, щоб показати дійсність сучасних погодних умов. Такі різкі зміни в межах одного-двох днів відзначаються не тільки влітку, але і практично у всі місяці сезонів. Температури стали нестійкими до такої міри, що у весняних процесах ви побачите літні, а у літніх – осінні і весняні.

Така мінливість температурного режиму – це наш сучасний клімат", – додала вона.

Мартазінова також зазначила, що через зміни клімату в Україні з’явилися пилові бурі, сильні зливи та шквальні вітри.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0