На Закарпатті приземлився чартерний літак із Ізраїлю з хасидами на борту

Життя  22 липня 2020 року, 09:34 1961 ФОТО

Ужгородський аеропорт прийняв чартерний літак із Ізраїлю. Літак приземлився із паломниками на борту. Щороку хасиди приїздять на Закарпаття, щоб відвідати могилу і вшанувати пам’ять одного з духовних лідерів єврейської общини, який похований на єврейському кладовищі поблизу синагоги у Буштині Тячівського району.

У євреїв поширений звичай відвідувати могили духовних наставників по усьому світу. Релігійне паломництво – це ще один вид туризму, який сприяє економічному розвитку регіону, додаткова стаття доходів до місцевих бюджетів.

Loading...

Читайте також:  Єврейська делегація зі США відвідала Мукачево

"І важливою складовою є Ужгородський аеропорт. У вересні за планом, після підписання угоди зі Словаччиною про використання повітряного простору ЄС, летовище запрацює повноцінно, тоді зможуть розпочати свою роботу регулярні авіарейси", – зазначили в пресслужбі Закарпатської ОДА.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 3
Мир 23.07.2020, 02:24
Це Хозяива Україні! Вони Создали країну ! Так літають як хочуть і даже Словаки не забороньять! Хотья Мотор січ, який на київ літав і взагалі-Аеропорт ужгорода не мав дозвіл воздушного пространства Словаччини!!! І як Ці Воньяки Приземлились??? Треба боло Збити з РПГ тот Чартер!!! Вот Чому Аваков Дав Наказ На Провірки !!! Жиди то Не Люди!
... 22.07.2020, 11:12
Якщо євреям можна подорожувати паломниками до Украіни, а украінцям до Ізраілю палонницьким туром чому ні? Має бути якась двостороння домовленість.
Фриц 22.07.2020, 10:52
Надо было сбить при пересечении границы. евреи ничего хорошего не делают.