Через карантин в Україні, регіони поділять на 4 зони: що це означає

Життя  22 липня 2020 року, 15:09 2042

Як уже повідомлялось, Кабінет міністрів України в середу прийняв рішення про продовження карантину в Україні до 31 серпня. Відповідну постанову розробило Міністерство охорони здоров’я.

Документ прийняли з доопрацюванням в один день.

Loading...

Читайте також:  Уряд хоче продовжити карантин в Україні до 31 серпня

"Це нова постанова, яку пропонується застосувати з 1 серпня по 31 серпня по території України…Встановлюється зелений, жовтий, червоний або помаранчевий рівень небезпеки (у зв’язку з епідемією, – ред.)", – відмітив глава МОЗ Максим Степанов.

Міністр охорони здоров’я додав, що при позначенні рівня небезпеки на "зеленому", "жовтому", "червоному" чи то "помаранчевому" рівні будуть враховуватися чіткі індикатори декількох критеріїв.

"Регіони, які перебувають в зеленій зоні постійно – не потребують втручання. Жовтий – це така собі буферна зона. Або ще помаранчева та червона (зони, – ред.). Ці критерії розроблені на основі нашого досвіду та на основі досвіду наших іноземних партнерів", – сказав Степанов

Максим Степанов на нараді у президента також повідомив, що нові норми проведення карантину гармонізуються з європейськими, також змінюються підходи до показників захворюваності.

Джерело: Рубрика
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0