У лікарні святого Мартина збільшать штат гінекологів

Життя  24 липня 2020 року, 10:26 1288 ВІДЕО

У лікарні Мукачева збільшать штат гінекологів та впровадять ендоскопічні методи лікування. Про нову концепцію розвитку лікарні святого Мартина ( колишня назва Мукачівська ЦРЛ) розповів в.о. директора закладу Євген Мешко.

За його словами, до кінця року відремонтують всі санвузли, душові кімнати у кожному відділенні, умивальники, розетки, вимикачі, світильники у всіх палатах лікарні. Також облаштують Wi-Fi зони. Планується відійти від практики 4 і більше містних палат. І головне, як запевняють у Мукачівській міськраді, в лікарні буде розширено асортимент та якість послуг.

Loading...

Читайте також:  Скандал у пологовому відділенні Мукачівської ЦРЛ: завідувачку змінено, керівнику медустанови оголошено догану

Планується відкриття паліативного та реабілітаційного (замість фізіотерапевтичного) відділень. Гінекологічне відділення ввійде до складу хірургічного шляхом об’єднання, при цьому йдеться лише про адміністративне об’єднання. Ні розташування відділення, ні персонал не зміниться. Навпаки – планується розширити лікарський склад та впровадити ендоскопічні методи лікування.

Пульмонологія, гастроентерологія та терапія будуть об’єднані у єдине терапевтичне відділення на 60 ліжок, яке займе весь третій поверх терапевтичного корпусу. Урологічне та онкологічне відділення будуть перенесені з урологічного корпусу на четвертий поверх терапевтичного корпусу (зараз там розпочинається ремонт для переносу відділень).

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0