ЄС залишить закритими кордони ще на кілька тижнів, – ЗМІ

Життя  28 липня 2020 року, 11:46 2304

Європейський Союз має намір залишити свої зовнішні кордони закритими для мандрівників із більшості країн, включаючи США, протягом як мінімум ще двох тижнів на тлі різкого зростання числа випадків коронавірусу. Як повідомляє "Європейська правда", про це пише Bloomberg з посиланням на дипломатичні джерела.

Чиновники заявили, що ЄС схиляється до скорочення списку з 13 держав, зокрема, до виключення Канади, Китаю, Японії і Південної Кореї, жителям яких зараз дозволено приїжджати в країни блоку. Вони говорили на умовах анонімності, оскільки обговорення в понеділок серед експертів були конфіденційними.

Loading...

Читайте також:  "Табори заробітчан" у Чехії: чому поліція десятками затримує українців

У "білий" список зараз також входять Алжир, Австралія, Грузія, Марокко, Нова Зеландія, Руанда, Таїланд, Туніс і Уругвай. За словами одного з офіційних осіб, Алжир і Марокко також можуть бути виключені рішенням послів країн-членів на зустрічі в середу.

ЄС вдруге за два тижні буде переглядати список "безпечних країн", затверджений 1 липня. При першому перегляді 17 липня ЄС скоротив список з початкових 15 держав, виключивши Сербію і Чорногорію через зростання числа нових випадків коронавірусу.

Нагадаємо, одна із європейських країн заборонила українцям в’їзд.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0