Біля села Кінчеш побудують транспортне кільце

Життя  30 липня 2020 року, 10:33 434

Голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський та перший заступник голови Христина Мацко зустрілися з начальником Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Воловик Борисом аби узгодити спільний план дій щодо створення безпечних та більш зручних умов для руху транспорту на ділянці державної автомобільної дороги М-06 «Київ-Чоп», що проходить у межах району, поблизу села Кінчеш.

Loading...

Читайте також:  У Мукачеві збудували три кільцеві розв’язки

Потреба у цьому назріла давно, з цього приводу були численні звернення до райдержадміністрації, адже на цій ділянці дороги досить інтенсивний рух, – зазначає Ужгородська РДА.

З метою розвантаження руху транспорту та враховуючи велику кількість різноманітних дорожньо-транспортних пригод, Вячеслав Миколайович запропонував встановити транспортне кільце на проблемному перехресті поблизу села Кінчеш. Така схема дорожнього руху суттєво підвищить рівень безпеки  та комфортність дорожнього руху на одній із найбільш аварійних ділянок дороги, а також дозволить спростити рух на складному перехресті як для автомобілів, так і для пішоходів.

Керівництвом служби автодоріг цю пропозицію було схвалено. На сьогодні розпочато ремонтні роботи. Роботи із будівництва кільцевої розв’язки на проблемному перехресті біля села Кінчеш будуть завершені в кінці вересня.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0