Інтернет у селах: Закарпаття – серед аутсайдерів

Життя  30 липня 2020 року, 14:52 607

Сьогодні відбувся брифінг, на якому презентували результати дослідження доступу населення до високошвидкісного фіксованого інтернету.

Згідно з дослідженням, понад 4,2 мільйона українців проживають в населених пунктах, де немає жодного провайдера зі швидкісним інтернетом.

Як зазначив заступник міністра цифрової трансформації з розвитку інфраструктури Олександр Шелест, це переважно села. Однак, існує також проблема того, що навіть у тих селах, де є підключення до інтернету, то воно не покриває повністю всі територію, лише частково. Через це суттєво збільшується ціна за інтернет, саме тому більш ніж 1,55 мільйона населення в селах не мають можливості підключитись через високу ціну.

Loading...

Читайте також:  Київстар, Vodafone та lifecell провели у Закарпатті тестовий обмін радіочастотами діапазону 900 МГц: що це означає

Наразі 17 тисяч населених пунктів із 28 тисяч не мають підключення до швидкісного інтернету — 65% з них це села та ще 2% це міста.

Олександр Шелест повідомив, що в планах Мінцифри надати 95% мешканцям сільского населення можливість підключення до інтернету швидкістю не менше 100 мб/с. До того ж, 95% закладів соціальної інфраструктури матимуть підключення до швидкісного інтернету.

3.3 мільярда гривень збираються виділити на підключення волоконно-оптичних технологій. Також виділять 2,1 мільярд на побудову локальних мереж та Wi-Fi.

Згідно з оприлюдненою інфографікою, Закарпатська область розташовується наприкінці списку областей. Це означає, що сільське населення позбавлене доступу до хоча б одного оптичного провайдера.

Інтернет у селах

Джерело: На часі
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0