Жителі двох сіл Воловецького району залишились без газопостачання

Життя  6 серпня 2020 року, 14:25 736 ФОТОФАКТ

Через неузгоджені земляні роботи без газопостачання залишилися мешканці сіл Гукливий та Скотарське Воловецького району. Робітники однієї з фірм під час проведення ремонтних робіт на дорозі пошкодили підвідний газопровід середнього тиску. Відтак без газу залишилися більше 700 споживачів обох сіл.

У пресслужбі АТ «Закарпатгаз» наголошують, що для того, аби уникнути аварійних ситуацій, будь-які земляні роботи в межах пролягання газорозподільних мереж мають бути узгоджені з фахівцями товариства.

Loading...

Читайте також:  В Україні підвищили ціну на газ для населення: скільки потрібно платити

«Про проведення цих робіт ніхто не попередив. Це — порушення. У підсумку домівки 700 споживачів залишилися без газопостачання, а з боку Закарпатгазу до виконання ремонтних та відновлювальних робіт довелося позапланово залучати як техніку, так і спеціалістів із прилеглих районів області. У той час, як вони мали виконувати роботи по інвестиційній програмі, ми вимушені були скоригувати плани, аби закарпатці мали газ у приладах», — пояснив головний інженер АТ «Закарпатгаз» Віктор Водзінський.

Під час ремонту дороги на Воловеччині пошкодили газопровід

Аварійну ситуацію вдалося ліквідувати впродовж робочого дня. Внаслідок розгерметизації газопроводу стався витік газу. Сума нанесених збитків перевищує 60 тис грн. Їх відшкодовуватиме винуватець цієї аварійної ситуації.

Нагадаємо, «Закарпатгаз» озвучив попередження для підприємців.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0