До кінця року обіцяють відремонтувати дорогу, яка веде до популярних місць відпочинку

Життя  7 серпня 2020 року, 16:17 1314

Автодорога Т 0718 – важлива транспортна артерія у Закарпатській області. Пролягає територією Воловецького та Міжгірського районів та з’єднує ці районні центри. Бере початок від села Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я. Дорогу використовують також туристи, що відвідують взимку гірськолижні комплекси, а літом водоспад Шипіт, Боржавську полонину та озеро Синевир. Загальна довжина – 44,6 км.

За минулі роки, в умовах недостатнього фінансування, дорожнє покриття було облаштовано частково, лише нижнім шаром, що викликало справедливе обурення громади, адже вкрита нижнім шаром дорога почала руйнуватися на очах, – зазначає служба автомобільних доріг.

Loading...

Читайте також:  Люди за свої гроші ремонтують дороги в одному із сіл Закарпаття

В поточному році, в ході виконання програми Президента України «Велике будівництво», було продовжено роботи оновлення цієї дороги. Будівельники працюють над облаштуванням водовідведення (кювети, лотки), бордюрів, штучних споруд (мости, труби, підпірні стінки). Після цього дорогу вкривають верхнім шаром ШМА.

Слід зауважити, що вказана дорога є надскладною з точки зору дорожньої інфраструктури, адже вона пролягає в гірській місцевості з перевальними ділянками. Також потребують ремонту мости та шляхопроводи.

Загалом вже відремонтовано 6 мостів. Днями будівельники почнуть ремонти ще на 4 мостових спорудах. В тому числі буде відремонтовано міст в смт. Воловець.

Сьогодні вже вкрита верхнім шаром ділянка протяжністю більш ніж в 20 км. До кінця року заплановано повністю завершити роботи на Т 0718 та здати її в експлуатацію.

Після чого підрядна організація ТОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл" забезпечує гарантійну відповідальність упродовж 5 років. Це передбачає ліквідацію усіх можливих недоліків власним коштом.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0