Угорщина, Словаччина та Чехія потрапили до переліку країн "зеленої" зони

Життя  11 серпня 2020 року, 20:50 7771

Міністерство охорони здоров’я опублікувало у понеділок, 10 серпня, оновлений список держав "червоної" і "зеленої" зон, який визначає необхідність самоізоляції чи здачі тесту після повернення з-за кордону в Україну.

У "зеленому" списку України опинились і популярні серед закарпатських заробітчан країни, такі як Угорщина, Словаччина, Чехія та Австрія. Також у переліку є такі туристичні країни, як Хорватія, Туреччина, Єгипет, Туніс та інші. Зазначимо, що після повернення із країн "зеленої зони" обсервація і самоізоляція не потрібні.

У "червоному" списку опинились такі країни, як Німеччина, Польща, Румунія, Естонія, Франція та ряд інших країн. Ознайомитись із повним переліком країн "червоної" та "зеленої" зон можна тут.

Усі, хто прибуває в Україну із "червоної зони", зобов’язані піти на 14-денну ізоляцію, або ж впродовж доби здати ПЛР-тест на коронавірус. Крім того, можна приїхати на територію України вже з готовими результатами тестування, але воно має бути зроблене не пізніше, ніж за 48 годин до моменту перетину кордону.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0