Водій намагався ввезти в Україну одяг з Італії без сплати податків

Життя  12 серпня 2020 року, 16:58 676

Перевізник однієї з рівненських фірм вирішив не декларувати на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці Держмитслужби новий колекційний одяг від відомих торгових марок, таким чином зекономити на оподаткуванні. 

Повертаючись із Італії, де перебував у службових справах на вантажівці, у зоні митного контролю він вказав у товаросупровідних документах вантаж «труби для використання у гідравлічних системах у промисловому виробництві», – повідомляє пресслужба Закарпатської митниці Держмитслужби.

Loading...

Читайте також:  В Україну з-за кордону намагалися провезти синтетичний наркотик

Та коли митники перевірили кабіну водія, то виявили на полиці для відпочинку поліетиленову сумку з новими колекційними речами, серед яких – светри, пальто, сукня, футболки, шорти, сумка відомих торговихмарок.

Вартість одягу в Інтернет-мережі цих торгових марок, до прикладу, сукня – від 10 до 20 тис грн, светр – від 5 до 10 тис грн, сумка – від 5 тис грн. Тож, зрозуміло, що виявлені 14 шт незадекларовані предмети значно перевищують дозволені митним законодавством 500 євро – максимальна сума, на яку можна одній людині ввозити із-за кордону товар без декларуваннята оподаткування.

У свою чергу, перевізник зазначив, що пакунок з речами перевозив з Італії в Україну на прохання знайомих.

Тож, не заявивши за встановленою формою точних відомостей про переміщуваний через митний кордон товар, який в даній кількості підлягає обов’язковому письмовому декларуванню та оподаткуванню, відносно водія складено протокол за статтею 472 Митного кодексу України. Брендові речі вилучені. Їх остаточну вартість встановить спеціаліст-експерт у найближчий час.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0