Виставили за ворота без копійки: історія заробітчанки, яка потрапила у трудове рабство

Життя  13 серпня 2020 року, 09:38 6265 ВІДЕО

Відсутність офіційної угоди про працевлаштування може стати першим сигналом про трудове рабство та справу зі злодіями. Історія однієї заробітчанки, яку висвітлило "Суспільне Закарпаття", доводить, що домовлятися на слово не можна в жодному разі.

Жінка розповіла про нелюдські умови роботи за кордоном та жахливе ставлення до заробітчан. Її трудове рабство тривало майже 4 місяці. "Робота за кордоном для жінок", "Робота в Чехії по біометрії" ,"Робота в Польщі 2020" — нерідко в інтернеті можна натрапити на такі оголошення.

Loading...

Читайте також:  "Табори заробітчан" у Чехії: чому поліція десятками затримує українців

І чимало закарпатців їдуть в ЄС, аби заробити. При цьому, умови роботи насправді нерідно значно відрізняються від обіцяних в оголошеннях. А іноді люди місяцями працюють, а приїжджають додому без копійки. Так сталось і з цією жінкою. Докладніше – дивіться у сюжеті.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 3
Герман 23.08.2020, 09:27
Прикольно
До Мартина 13.08.2020, 13:47
Жоно добра, ти дивилась сюжет чи прохлопала вухами!?? Тать каже жона, що закрили їх і не випускали. Тримали як рабів. Лиш коли втекли 2 та звернулись в поліцію, та випустили. Але без гроши
Мартина 13.08.2020, 13:35
Якщо умови скотські,то видно з першого дня. Чого залишатись? Добре. Пропрацювала місяць- грошей не виплатили,чого працювати 4 місяці? Щоб за чотири не виплатили?