У Мукачеві на конкурсі обрали нового директора дитячої школи мистецтв ім. С.Мартона

Життя  18 серпня 2020 року, 08:14 1518

Конкурсна комісія визначила переможця конкурсу на посаду директора комунального закладу "Мукачівська дитяча школа мистецтв ім. С.Ф.Мартона" Мукачівської міської ради.

Вчора, 17 серпня, у сесійній залі Мукачівської міської ради відбулося друге засідання комісії по конкурсному добору на посаду директора комунального закладу "Мукачівська дитяча школа мистецтв ім.С.Ф.Мартона" Мукачівської міської ради. На керівну посаду директора мистецького закладу претендували два кандидати, а саме: Гавришко Наталія Григорівна та Кешеля Маріанна Василівна.

Читайте також:  У Мукачеві об’єднали дві мистецькі школи

Претендентки на керівну посаду презентували комісії та всім присутнім власне бачення розвитку закладу на один і п’ять років, а також відповіли на запитання членів комісії, – повідомляє Мукачівська міська рада.

Рішення комісії по добору директора комунального закладу "Мукачівська дитяча школа мистецтв ім.С.Ф.Мартона" Мукачівської міської ради приймалося відкритим голосуванням. За результатами підрахунку голосів за кандидатуру Наталії Гавришко – два голоси "За"; за Маріанну Кешелю – "За" шість голосів; один член комісії утримався від голосування. Протокол підрахунку голосів підписаний всіма членами комісії.

Відповідно до Положення, впродовж одного робочого дня з дня проведення засідання Комісії, рішення Комісії оформлюється протоколом, який підписується усіма присутніми членами Комісії та оприлюднюється на веб-сайті Мукачівської міської ради.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0