Прокуратура виявила порушення при виконанні адміністративних стягнень

Життя  19 серпня 2020 року, 07:45 1431

Ужгородською місцевою прокуратурою проведено перевірку дотримання вимог законодавства при виконанні адміністративних стягнень у виді громадських, виправних та суспільно корисних робіт у Великоберезнянському районному секторі філії ДУ «Центр пробації» в Закарпатській області.

Встановлено, що станом на кінець липня поточного року на виконанні у секторі знаходилися 9 справ про накладення адміністративних стягнень у виді суспільно корисних робіт, – повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області.

Loading...

Читайте також:  Літня мукачівка продавала вдома наркотики

Під час перевірки зафіксовано низку порушень. Так, орган пробації з порушенням встановленого десятиденного строку не направив двох засуджених для виконання суспільно корисних робіт.

Крім цього, виявлено випадки безпідставного скерування до суду подання про звільнення засуджених від виконання суспільно корисних робіт.

За результатами перевірки місцевою прокуратурою в порядку ст. 26 Закону України «Про прокуратуру» до філії ДУ «Центр пробації у Закарпатській області» внесено відповідну вказівку на усунення виявлених порушень.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0