Людей завертають на кордоні: що коїться на КПП «Захонь»

Життя  20 серпня 2020 року, 21:39 33302 ВІДЕО

Останні тижні на КПП «Лужанка» величезні черги. Працевлаштування і туризм – з такою метою, в основному, перетинають кордон. Найбільше навантаження припадає на кінець тижня – починаючи з середи до суботи.

Така ж ситуація з чергами і на КПП «Чоп-Тиса». Люди скаржаться – очікувати день-два у таку спеку, без умов – дуже важко. До прикладу, за годину угорська сторона приймає не більше 2 автобусів.

Loading...

Читайте також:  У мережі показали шокуюче відео, яке зняли на КПП "Тиса-Захонь"

Майже 60 мікроавтобусів, понад 40 легкових автівок, та 12 туристичних і рейсових автобусів – наразі стоять у черзі, аби перетнути українсько-угорський кордон у Чопі. Це половина максимальної пропускної спроможності. Пункт пропуску «Тиса» може забезпечити пропуск набагато більшої кількості транспортних засобів.

Проте у зв’язку з посиленням протиепідемічних заходів угорською стороною на КПП «Захонь» це зробити неможливо – кажуть прикордонники. Людей тепер часто завертають на кордоні. Докладніше – у сюжеті М-студіо.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Петро 21.08.2020, 12:23
Якщо мадяре повільно перевіряють, ну й що вам? Якого милого претеся туди всі, що там ковбаси на плоті, чи хтось вас просив туда йти? Самі рішили, то нінакого не апелюйте.