Як на Закарпатті «терористів» затримували: опубліковано фото

Життя  21 серпня 2020 року, 09:38 1910 ФОТО

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Закарпатській області провела тактико-спеціальні антитерористичні навчання. Дводенні тренування відбулись у Мукачівському та Берегівському районах в умовах максимально наближених до реальних.

У них взяли участь підрозділи СБУ, Збройних Сил України, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Національної поліції, Держспецзв’язку, а також представники органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Loading...

Читайте також:  СБУ кваліфікувала повідомлення про замінування церков у Закарпатті як підготовку до теракту

За легендою навчань, умовні «терористи» прибули на територію регіону для вчинення «диверсій» на військових об’єктах. Завдяки злагодженим та ефективним діям правоохоронців учасники «диверсійно-розвідувальної групи» були затримані. Також було виявлено і знешкоджено макети вибухових пристроїв.

Як повідомили у пресслужбі УСБУ в Закарпатській області, координаційна група проаналізувала елементи контрдиверсійної роботи і напрацювала пропозиції щодо вдосконалення алгоритму дій підрозділів до виконання завдань за призначенням.

Фото – СБУ та Управління ДСНС України в Закарпатській області.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0