Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 308 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 11 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 16 000+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 15 100+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1800+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • Одна з країн ЄС хоче продовжити заборону на масові заходи до 31 грудня

Одна з країн ЄС хоче продовжити заборону на масові заходи до 31 грудня

Одна з країн ЄС хоче продовжити заборону на масові заходи до 31 грудня

Німеччина може продовжити заборону на проведення великих масових подій принаймні до кінця року в рамках пакету заходів, який у четвер на зустрічі з главами урядів регіонів обговорить канцлерка Ангела Меркель.

ВІДЕО ДНЯ

З проєктом постанови, яку розглянуть на зустрічі, ознайомилось видання Spiegel, пише "Європейська правда". Меркель хоче обговорити з прем’єрами федеральних земель продовження заборони на проведення масових заходів, таких як фестивалі, великі спортивні заходи з глядачами, великі концерти та інші як мінімум до 31 грудня 2020 року. 

Винятки можуть бути зроблені в регіонах із дуже низьким числом інфекцій, якщо буде забезпечено, що учасники приїжджатимуть виключно з цього регіону або з сусідніх регіонів зі схожою ситуацією.

Реклама
Читайте також:
Україна закриє кордон для іноземців до кінця вересня

Також Берлін хоче припинити з 15 вересня безкоштовне тестування на коронавірус мандрівників з безпечних країн та територій. У проєкті рішення зазначається, що мандрівники, які повертаються із зон ризику, в будь-якому випадку зобов’язані відбути карантин протягом 14 днів відразу після в’їзду.

Реклама

За порушення вимог носіння маски хочуть ввести штраф не менший за 50 євро. Кількість відвідувачів закритих вечірок має бути обмежена 25 особами. "На жаль, останні кілька тижнів показали, що святкування в родині або колі друзів може призвести до поширення інфекції", – йдеться в поєкті докумета. 

Німеччині вдалося зберегти відносно низьку кількість заражених коронавірусом осіб і смертей, пов’язаних з COVID-19, у порівнянні з деякими іншими великими європейськими країнами. Але кількість нових щоденних випадків зростає з початку липня.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно