Небайдужі мукачівці звернулись до соцзахисту через родину, яка жила поблизу жіночого монастиря

Життя  27 серпня 2020 року, 21:41 7475 ФОТО

27 серпня до управління праці та соціального захисту населення Мукачівської міської ради надійшло повідомлення від небайдужих громадян про те, що на одній із покинутих дач, що в районі жіночого монастиря, проживає молода жінка з 4 малолітніми дітьми. Діти недоглянуті, худі, часто прогулюються мікрорайоном самі без матері. На дачі відсутні будь-які комунікації.

Про загрозу життю і здоров’ю дітей одразу було повідомлено службу у справах дітей Мукачівської міської ради, ювенальну превенцію, а також патрульну поліцію України.

Loading...

Читайте також:  У Мукачеві всю ніч шукали 2-річну дитину, яка зникла

 

"Висловлюємо заявникам щиру подяку за чітку громадянську позицію, за супроводження до місця проживання жінки і допомогу в пошуку трьох малолітніх дітей. Адже після приїзду з’ясувалося, що троє старших дівчаток віком до 10 років самовільно покинули дачу і їхнє місце перебування невідоме", – повідомляє Управління праці та соцзахисту населення м.Мукачева.

З матір’ю перебував лише наймолодший дворічний син. Стан дитини незадовільний. Хлопчик брудний і голодний. Зважаючи на обставини, довелося в екстреному порядку доправити дітей до медичного закладу. Наразі готуються різні запити до низки установ для з’ясування обставин, які підштовхнули жінку до ризикованої мандрівки Україною. Адже сім’я зареєстрована у Полтаві.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0