Закарпатський студент отримуватиме стипендію Президента України

Життя  28 серпня 2020 року, 12:38 1655 ФОТО

Щороку в Україні відбувається конкурс на присвоєння стипендії Президента України в різних галузях, однією з яких є напрямок для молодих письменників та митців. Комісія з питань призначення стипендій Президента України серед безлічі заявок проводить відбір та визначає найкращих молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва.

Цьогоріч до списку найкращих потрапив і талановитий музикант, студент Ужгородського інституту культури і мистецтв Сергій Фанта. На його рахунку чимала кількість престижних нагород, а минулого року він став лауреатом Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос країни».

Читайте також:  У Мукачеві школярі, які успішно склали ЗНО, отримають від 20 до 100 тисяч

Нині ж музикант впевнено закохує у свою гру чимало сердець, адже разом із своєю викладачкою Олесею Глуханич вони створили фортепіанний дует «WHITE AND BLACK». Який, до речі, вже має перемоги на міжнародних конкурсах. 

"Ми щиро пишаємося здобутками наших студентів, їх працьовитістю та наполегливістю. У нашому інституті і загалом в області дуже багато творчої, талановитої, я б навіть сказала – унікальної – молоді. Важливо усвідомлювати, що вони – майбутнє нашого рідного Закарпаття. І їм треба допомагати, маємо їх підтримувати. Сергій Фанта – дуже талановитий музикант і цілком заслужено став стипендіатом стипендії Президента України. Вітаю Сергія і бажаю йому подальшого великого успіху", – зазначила директор Ужгородського інституту культури і мистецтв Наталія Шетеля.  

Олеся Глуханич, Наталія Шетеля та Сергій Фанта під час концерту до Дня Незалежності України

Олеся Глуханич, Наталія Шетеля та Сергій Фанта під час концерту до Дня Незалежності України

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0