Скільки одноразових масок знадобиться учневі на один день: пояснення МОЗ

Життя  30 серпня 2020 року, 19:46 2949

Учням у школі для захисту від коронавірусної інфекції буде достатньо однієї одноразової захисної маски на день, оскільки одягати її під час проведення уроків дітям не потрібно. Таку думку висловив очільник міністерства охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу 28 серпня. Міністр пояснив, що одноразову маску можна використовувати тільки три години за умови безперервного носіння, але враховуючи те, що за новими рекомендаціями учні можуть перебувати на заняттях без них, дітям вистачить однієї маски на день.

Loading...

Читайте також:  Купувати маски і антисептики для шкіл МОН не буде

Втім також, зі слів Степанова, можна користуватися багаторазовими масками, які дозволено прати і прасувати, а потім одягати повторно. "Якщо дитина користується такою звичайною одноразовою маскою, їй досить однієї маски на день, тому що вона не завжди в ній перебуває. Тому просто поклав в кишеню, коли починаються уроки і на перерві потім просто одягнув маску", – пояснив Степанов.

Нагадаємо, що як зміниться навчання в школах з 1 вересня: максимально детальне роз’яснення.

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Реслан 01.09.2020, 09:09
Правильно сказав достатньо і однієї маски на день а не три на день а могли би організувати дітям маски бо деяким і по одній багато в день а дітей всерівно вчити треба бо вони наше майбутнє