Угорщина вводить додаткові обмеження щодо в’їзду іноземців: детальний перелік обмежень

Життя  31 серпня 2020 року, 19:30 5280

Згідно з інформацією, отриманою від Угорської поліції, з 01.00 (за київським часом) 01.09.2020 року Угорщина вводить додаткові обмеження щодо в’їзду іноземних громадян, спрямовані на недопущення поширення коронавірусу, повідомляють у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України-Західний кордон. Пропускні операції здійснюватимуться у наступних пунктах пропуску:

 • «Захонь» (з українського боку «Чоп (Тиса)»;
 • «Берегшурань» (з українського боку «Лужанка»);
 • «Тисабеч» (з українського боку «Вилок»).
Loading...

Читайте також:  З вересня Угорщина планує посилити правила в’їзду через коронавірус

Правила в’їзду (транзиту) в Угорщину (оновлено)

З 01 вересня 2020 року право в’їзду в Угорщину мають громадяни України:

 1. Які є членами сім’ї громадян Угорщини.
 2. Які мають дійсний дозвіл на постійне проживання в Угорщині та члени їх сімей.
 3. Які мають дійсний дозвіл на тимчасове проживання в Угорщині, що дає право перебувати на території країни більше 90 днів.
 4. Які є посадовими особами дипломатичної служби або прибувають в Угорщину з офіційним візитом.
 5. Які є спортивними професіоналами та працюють в Угорщині.
 6. Які документально доведуть, що протягом останніх 6 місяців хворіли COVID-19.

У інших випадках в’їзд в Угорщину для громадян України можливий лише після отримання дозволу угорської поліції. Усі громадяни України, які прибувають в Угорщину, обов’язково потрапляють до карантину на 14 днів (по місцю проживання або у шпиталі). Звільнитися від карантину можливо на підставі результатів двох негативних тестів (виключно в Угорщині) на COVID-19 (SARS-CoV-2 teszt) з різницею видачі щонайменше у 48 годин. Результати іноземних тестів не розглядаються. На українсько-угорському кордоні для в"їзду в Угорщину можна використати виключно пункти пропуску «Тиса», «Лужанка» та «Вілок». Громадяни України, які бажають транзитом перетнути територію Угорщини, не потребують отримання індивідуального дозволу для транзиту, якщо громадянин України повертається в Україну, а також у разі коли:

 • особа надає згоду пройти перевірку на наявність COVID-19 та не має ознак підозри на інфекцію;
 • особа відповідає всім вимогам для в’їзду, визначеним Кодексом Шенгенських кордонів (біометричний паспорт, віза, медична страховка, яка діє на території Європи, фінансове забезпечення);
 • у особи наявний документ, що підтверджує право на в’їзд у країну призначення (в залежності від вимог конкретної країни: дозвіл на проживання, робоча віза, бронювання готелю, документ на право власності нерухомості, результати тестів на вірус тощо), а також, за необхідності, документи, що підтверджують можливість Вашого в’їзду до інших транзитних країн (Румунія, Сербія, Хорватія, Словенія, Австрія, Словаччина).

Читайте також:  На кордоні з Угорщиною величезні черги

На українсько-угорському кордоні для транзиту можна використати виключно пункти пропуску «Тиса» та «Лужанка». Зупинки у рамках використання гуманітарних коридорів мають здійснюватися у мінімально необхідній для перетину території країни кількості, у визначених органами влади зонах відпочинку та АЗС. Час транзиту не може перевищувати 24 години. Контроль за дотриманням правил транзиту здійснюється поліцією.

Нагадаємо, що список країн "червоної" та "зеленої" зон знову оновлено.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0