Зеленський вважає, що школи готові до дистанційного навчання

Життя  1 вересня 2020 року, 15:04 Катерина Хорощак 2463

Замінити живу школу на школу онлайн неможливо. Хоча Україна готова до формату дистанційної освіти, якщо буде велика хвиля COVID-19. Так вважає президент Володимир Зеленський. Про це він розповів під час зустрічі зі ЗМІ.

"Я розумію, що школа онлайн – це не вихід, тому що для дітей головне – це спілкування, це дійсно діалог і це дійсно відчуття свободи. Саме такої свободи і спілкування ти можеш навчитись тільки в школі. І краще, я впевнений, знання сприймаються, коли ти бачиш вчителя, коли вчитель до тебе підходить. Замінити живу школу на школу онлайн неможливо. Хоча ми готові до такого формату, якщо буде велика хвиля COVID-19", – сказав Зеленський.

Loading...

Читайте також:  1 вересня в Мукачівській ОТГ: понад 1200 дітей пішли у перший клас

Президент також вважає, що Україна однією з перших в Європі показала, "що таке школа онлайн". "Ми експериментували, одні з перших у Європі показали, що таке школа онлайн, вона у нас працює, і школа TV. Чому ми робили TV, тому що, на жаль, на відміну від деяких чи багатьох країн, інтернету в нас в селах немає поки що. Але ми теж займаємося цією програмою", – додав Зеленський.

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0