На Закарпатті від небезпечної недуги померло двоє дітей

Життя  2 вересня 2020 року, 20:35 33346 ВІДЕО

На Закарпатті від менінгококової інфекції днями померло двоє діток. За словами лікарів, хвороба у цих дітей розвивалась блискавично і їх не встигли врятувати.

Менінгокок поширюється повітряно-крапельним шляхом, так само, як грип. В Ужгороді у середньому менінгококову інфекцію переносять 2-8% носіїв.

Loading...

Читайте також:  Не коронавірус: закарпатців попереджають про небезпечну хворобу

Обов’язкове щеплення від менінгококу в Україні не роблять. Тож людям доводиться купувати вакцини у приватних клініках або їздити за кордон.

Більше про підступну інфекцію, яка забирає життя – у сюжеті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
коментатор 03.09.2020, 09:41
Дуже шкода діточок, дуже важливо щоб хвороби діагностувалися правильно, на жаль у "нашому світі" де навчено "давати" за все - дуже важко знайти хороших лікарів. Зараз виросло покоління лікарів тих хто давав за все подачки , за заліки, за оцінки (не всі не побоюсь підкреслити)... Я надіюся що діточки померли не від того що їм діагностували неправильно хворобу. Батькам співчуття і витримати біду. Нашим лікарям які відчувають що некомпетентні у певних питанням бажаю звільнитися самим за власним бажанням якщо хоча б раз у вас виник сумнів у своїх діях. Ідіть ліпше в другу професію якщо вам здається що ви щось неправильно робите, або якщо у вашій діяльності багато помилок. У вас в руках чужі життя. Майте совість. Лікарська халатність убиває більше людей чим війни. Майже у кожній родині на Закарпатті чи в Україні в цілому відчувається вплив медицини(кожен стикається з халатністю чи постановкою перед фактом що якщо нема грошей то не буде і медицини...) Так звісно що за мізерну зарплату ніхто не буде працювати, але не побоюсь задати Вам питання дорогі лікарі: -А що Ви там робите за таку мізерну зарплату? Важко писати з думкою: - а що буде завтра? Можливо і я попаду в лікарню. Дай Боже щоб мені попався хоча б компетентний лікар. Хочете реально? Да можна дати гроші після і по бажанню, но не наперед… Майте совість. Один ламає дітей при народженні…, друга на узі не бачить що в дитини порок і дитина помирає при родах, третій забуває щось всередині людини при операції. Але слава Богу є люди котрі і в 90 років рятують життя, низький Вам уклін, ми перед Вами в боргу. На жаль наш світогляд сформував таку свідомість що навіть клятву Гіппократа деякі «лікарі» розуміють по різному… То такі самі свідомі (воєнні і ті хлопці які служили)громадяни які присягали на вірність України (Донецька та Луганська обл.) Маємо те що маємо, тож будьмо нарешті Українцями і любімо нашу Батьківщину - не знищуймо самі себе.