Із Львівщини почали будувати дорогу до відомих курортів Закарпаття

Життя  3 вересня 2020 року, 12:29 1732

На Львівщині почали ремонт дороги загального користування місцевого значення Славське – Хащованя, що в Сколівському районі. Про це повідомили в департаменті дорожнього господарства Львівської ОДА.

Цього року на дорозі відремонтують два мости та близько 4,8 км дороги, у межах сіл – прокладуть хідники, облаштують водовідведення та збудують підпірні стінки.

Loading...

Читайте також:  Якщо анонсоване мале карпатське кільце буде збудоване, то з Пилипця у Славське можна буде доїхати за 30 хвилин

Ця траса має стати частиною нового карпатського шляху, який з’єднає Славське з курортами Закарпаття, зокрема з Пилипцем. Перші 5 км дороги почали будувати у 2015 році. Зараз проїхати до Закарпаття можна лише трасою Київ – Чоп через Верецький перевал, а до Пилипця ще треба проїхати через Нижні і Верхні ворота, це 120 км. Дорога напряму від Славського до Пилипця становить усього 30 км. 

На виконання цих робіт з державного дорожнього фонду у 2020 році виділили близько 72 млн гривень. Роботи виконує ТзОВ «Автомагістраль-Південь».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0