Зірки шоу-бізнесу мітингують під Кабміном. Серед них і закарпатка Аліна Паш

Життя  3 вересня 2020 року, 13:33 1811 ФОТО

Біля будівлі Кабінету міністрів сьогодні проходить мітинг представників музичної індустрії в знак протесту проти рішень уряду про часткову заборону на проведення концертів організаторами, у яких відповідний класифікатор видів економічної діяльності не є основним. Про це повідомляє кореспондент "Інтерфакс-Україна" з місця події.

Біля будівлі уряду зібралося понад 100 людей. Серед присутніх: виконавиці Alyona Alyona, уродженка Закарпаття Аліна Паш, шоумен Андрій Джеджула, співачка Ольга Полякова, а також ряд інших артистів і представників музичної індустрії.

У руках у протестувальників плакати: "Нас не чують", "Карайте винних, а не всіх підряд", "Ми проти дискримінації", "Кабмін, не порушуй конституцію". Мітингувальники виступають проти встановлення вибіркових карантинних обмежень та дискримінації організаторів концертів та вимагають швидкої розробки державної політики, яка врятує музичну індустрію під час повної зупинки.

Loading...

Читайте також:  Закарпатка Аліна Паш виконала реп під час гімну України на Ході Гідності

Серед іншого, учасники протесту вимагають від прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля створити робочу групу за участю представників музичної індустрії з одного боку і МОЗ, Мінкультури і МВС з іншого для спільної розробки програми виходу з кризи.

"Ми довго терпіли і дотримувалися всіх карантинних обмежень, поважаючи думку і позицію влади. Спочатку ми повністю зупинилися, за що не отримували ніяких компенсацій, потім організовували концерти з дотриманням вимог уряду з розміщення однієї людини на 5 квадратних метрів", – зазначають мітингарі.

"Але з останніми діями КМУ у вигляді постанови 720 від 26.08.20 ми вже не можемо миритися. Тепер організаторів поділяють ще й за таким принципом: ті, що при реєстрації бізнесу вибрали "концертний" КВЕД як основний, мають право проводити культурні заходи. Всі інші – ні. Хоча насправді всі розуміють, що основний КВЕД – це формальність при реєстрації СПД, і взагалі КВЕДи потрібні тільки для статистики, – обурюються мітингарі. – Це рішення остаточно зламає музичну індустрію в Україні".

Нагадаємо, закарпатська співачка вразила суддів російського "Голосу країни".

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0