Сімейних лікарів хочуть штрафувати за неякісну допомогу пацієнтам

Життя  4 вересня 2020 року, 08:11 568

Індикатори якості роботи сімейних лікарів планує запровадити Міністерство охорони здоров’я України з 1 січня 2021 року. За невиконання обов’язків для сімейних лікарів планують запровадити понижувальний коефіцієнт. Про це повідомив голова МОЗ Максим Степанов.

"Окрім сплати за принципом по кількості укладених договорів, треба ще обов’язково, щоб були відповідні індикатори якості роботи наших сімейних лікарів. Це абсолютно нормально. Що я маю на увазі? Це охоплення імунізації, це щеплення, які вони мають контролювати, проводити тим пацієнтам, з якими вони уклали договір. Це та ж робота з ковідними хворими", – сказав Степанов в ефірі програми "Суботнє інтерв’ю".

Loading...

Читайте також:  В Україні оновили зони карантину: куди потрапило Закарпаття

Також голова МОЗ зазначив, що зараз не передбачене фінансове покарання за неякісну роботу лікаря.

"Це повинен бути понижувальний коефіцієнт, якщо ти не виконуєш обов’язки. І це абсолютно нормально. Саме за таким принципом ми хочемо це робити, починаючи з 1 січня, тобто з нового року. Тому що зараз дуже важко внести зміни до цих договорів", – додав Максим Степанов.

Також Степанов повідомив, що у МОЗ передбачили підняття зарплати через механізм доплат, починаючи з вересня і до кінця 2020 року. Це стосуватиметься і лікарів, і середнього, і молодшого медичного персоналу в залежності від того, на яких посадах вони працюють.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0