Закарпатців попереджають про аферистів, які ходять від будинку до будинку

Життя  5 вересня 2020 року, 08:29 11488

В області останнім часом активізувались шахраї, які представляються контролерами «Закарпатгазу». Поки псевдоконтролер нібито перевіряє показники лічильника або ж газові прилади, спільник зловмисника чинить крадіжку. Про один з таких випадків повідомила постраждала особа і у правоохоронні органи, і представникам АТ «Закарпатгаз» минулого тижня.

У цьому випадку люди не були співробітниками підприємства. Так само шахраї можуть відрекомендуватися співробітниками будь-яких інших структур чи комунальних установ, аби їх впустили у помешкання і вони вчинили злочин. У зв’язку з тим, що останніми днями почастішали такі випадки, АТ «Закарпатгаз» просить закарпатців бути пильними.

«Контролер «Закарпатгазу» обов’язково має повідомити своє місце роботи, а на вимогу мешканця квартири чи будинку — пред’явити посвідчення. Тому обов’язково запитуйте посвідчення, у наших співробітників воно буде обов’язково», — наголосив начальник відділу інспектування АТ «Закарпатгаз» Олександр Кіндяк.

Loading...

Читайте також:  У Мукачівському районі активізувались шахраї

У посвідченні, що належить працівнику газового господарства, вклеєна фотокартка, зазначені прізвище, ім’я та по-батькові особи, її посада, номер та дата видачі. Також цей документ завжди завірений мокрою печаткою підприємства та підписом голови правління.

Споживач, до якого прийшов представник АТ «Закарпатгаз» має повне право сфотографувати посвідчення на мобільний телефон.

Керівництво Закарпатгазу просить закарпатців бути обачними та не піддаватися на провокації нечистих на руку людей. Якщо хтось володіє інформацією про подібні випадки, просимо телефонувати за номером: 067-817-85-22 або писати на press@zkgas.com.ua.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Лукашенко 06.09.2020, 09:08
Була адде одна талпа, каже чого тілко газу мало іде у вас? Бо ви прихуіли та завто - мусайся угльом илницьким гріти ... а ото што самі співробітники закарпатгазу кришують крадіжку газу по селах то нич, то нормально... рас учинять наліво пювселови а дале тіпа тих ко никраде та задовбують тай у систему воздух закачують зато і нема якісного газу . Шо ниправда? Што шахраі кіть туй злодіі на кріслах сидять...