МОЗ назвало області, які не готові до послаблення карантину

Життя  6 вересня 2020 року, 19:17 2039

Місто Київ та 17 областей України не відповідають мінімальним вимогам для пом’якшення карантину, введеного через коронавірусну інфекцію. Міністерство охорони здоров’я опублікувало індикативні показники регіонів зі значним поширенням COVID-19 на 6 вересня. Тільки сім областей відповідають вимогам Кабміну для пом’якшення карантину.

Показники інфікованості і заповнювання ліжок у лікарнях для пацієнтів із COVID-19 перевищені у м. Києві, у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській , Чернігівській та Чернівецькій областях.

Мінімальним вимогам МОЗ відповідають Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська та Херсонська області.

Нагадаємо, що для пом’якшення карантину регіон має відповідати таким критеріям:

  • кількість тестів має бути не менш ніж 24 на 100 тисяч протягом 7 днів;
  • показник захворюваності за 14 днів не має перевищувати базовий рівень захворюваності – 40 випадків на 100 тисяч за 14 днів;
  • рівень завантаженості ліжок у всьому регіоні не має перевищувати 50%.

Якщо рівень завантаженості ліжок понад 50%, то на території всього регіону встановлюється "помаранчевий" рівень, якщо понад 75% – "червоний".

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0