Четверо ужгородців стали новими почесними громадянами міста

Життя  10 вересня 2020 року, 14:28 818 ВІДЕО

Авторка популярного проекту «Втрачений Ужгород», заслужена журналістка України Тетяна Літераті стала почесною громадянкою Ужгорода. За це проголосувала більшість місцевих депутатів на сесії міськради. Окрім Тетяни, таке ж звання присвоїли  художній керівниці та головній диригентці Заслуженого академічного Закарпатського народного хору Наталії Петій-Потапчук.

А також двом представникам медицини: лікарю-хірургу, директорові КНП «Центральна міська клінічна лікарня» Івану Кураху; та заслуженому лікарю України, хірургу, докторові медичних наук, професору УжНУ Петру Шеремету. Наразі, у списку почесних громадян міста над Ужем є 75 іменитих ужгородців.

Loading...

Читайте також:  Відомому мукачівцю присвоїли звання "Почесний громадянин міста"

Особі вручають грамоту, посвідчення та знак «Почесний громадянин міста Ужгорода». Серед пільг, які отримують мешканці Ужгорода із таким званням, а також члени їхніх сімей (чоловік чи дружина, діти віком до 18 років) на весь час проживання в місті звільняються від оплати за комунальні послуги. А оплату погашують за рахунок місцевого бюджету. Більше – у сюжеті.

Джерело: Ужінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0