"Українська правда" та "Уніан" синхронно написали про Мукачево: вихваляють красу міста

Життя  11 вересня 2020 року, 13:07 2826 ФОТО, ВІДЕО

Сьогодні, 11 вересня, відразу два рейтингові видання України – "Уніан" та "Українська правда" – опублікували статті про Мукачево. В обох випадках – туристичної тематики.

Інтрнет-видання "PMG.ua" коротко розповідає про зміст публікації.

"Українська правда" пише про замок Паланок. Автори публікації переповідають легенду про чорта та колодязь та розповідають загалом, чим же унікальна родзинка Мукачева. 

Читайте також:  ТОП відео про Мукачево, які показують красу міста

"Сьогодні замок Паланок – великий музей, який займає територію майже в два гектари. Всередині фортеці багато виставкових площ. Тут є автентична тюремна vip-кімната, в якій в кінці 18 століття відбував ув’язнення письменник та ідеолог угорського Просвітництва Ференц Казінці. Фігура настільки важлива для угорців, що на відкриття експозиції в Паланок приїжджав мер Будапешта", – йдеться у статті.

Видання "Уніан" у свою чергу розповідає про Мукачево загалом та його принади.

"Місто на перетині багатьох шляхів, з багатою історико-культурною спадщиною, але сучасне. Місто, яке постійно оновлюється і наповнюється цікавим змістом та туристичними принадами. Місто, в якому чудово можна провести вікенд. Це – Мукачево", – йдеться в анонсі до статті.

Також авторка Наталія Петерварі розповідає про гастрономію міста.

Читайте також:  У мережі з’явився вражаючий ролик про замок "Паланок", знятий з висоти пташиного польоту

 "Маленьке Мукачево, безперечно, не може похвалитися такою великою кількістю найрізноманітніших ресторанів, кав’ярень та «точок для перекусу», як Ужгород, хоча й тут вистачає цікавинок. Їх просто треба пошукати! Мукачівці дуже ображаються, коли бачать відгуки туристів, яким довелося харчуватися в супермаркеті… Тож, якщо шукати в інтернеті задовго, просто будьте «нав’язливими» - спитайте перехожих про смачні місця, і пару-трійку вам назвуть одразу", – йдеться у статті.

Гатрономія Мукачева

Ну і насамкінець йде мова про родзинки міста.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0