В МЗС переконують, що підстав для перегляду ЄС безвізу з Україною немає

Життя  22 вересня 2020 року, 16:58 719

У Євросоюзу немає підстав для перегляду безвізового режиму з Україною після скандального голосування у Верховній Раді за членів комісії з обрання керівництва Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Про це заявила в інтерв’ю Голосу Америки перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова. За її словами, Київ прислухається до думки міжнародних партнерів.

"Зараз є чітке розуміння і домашнє завдання для України на великому євроінтеграційному треку. Це пакет реформ, над яким ми працюємо щодня, включаючи боротьбу з корупцією і діяльність незалежних антикорупційних органів. Майже всі відомства держави залучені до цього треку", – заявила Джапарова.

Loading...

Читайте також:  Прем’єр переконує, що Україна не втратить безвіз із ЄС

На її думку, саме тому сьогодні немає підстав для можливого перегляду безвіза. "Є чітке розуміння, як рухатися, а також, що важливо і потрібно робити. І всі ці дії координуються на найвищому рівні", – заявила дипломат.

За її словами, за останні шість років ЄС багато інвестував як в економіку, так і в систему верховенства права в Україні. При цьому Україна поки не отримувала від представників Європейського Союзу на офіційному рівні інформацію щодо перегляду безвізової політики стосовно України. "Певні заяви, які можуть звучати, це поки заяви політичних фігур", – підкреслила заступниця міністра.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0