Традиції закарпатського весілля покажуть у кінотеатрах

Життя  23 вересня 2020 року, 12:46 896

Презентовано офіційний трейлер документальної стрічки «Весільний спадок» з яскравою та різноманітною весільною традицією восьми областей України.

В повнометражному фільмі «Весільний спадок», виробництва FILM.UA Group, етнографи, колекціонери, історики та музиканти розкажуть про те, якими були українські весілля століття тому, як наші предки одягали наречених, які пісні співали та які важливі обряди виконували.

Loading...

Читайте також:  Закарпатська свальба: кумедне порівняння мажорного та простого весілля

Глядач побачить весільну традицію восьми областей країни, зокрема і Закарпаття.

Автори етнографічного фільму-реконструкції відтворили автентичну українську весільну традицію, такою, якою вона була наприкінці XIX – початку XX століть.

Всі костюми, показані у фільмі, є автентичними національними строями, які ретельно зберігаються у приватних колекціях, а пісні, що звучатимуть у стрічці, є до цього часу невідомими регіональними весільними піснями, які було знайдено, записано та відтворено спеціально для цього проєкту.

Вільм «Весільний спадок», який є частиною етнографічного кіновсесвіту під назвою «Спадок», вийде в обмежений кінотеатральний прокат з 14 жовтня в мережі кінотеатрів «Планета Кіно».

Джерело: НУК
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0