Проблемне сусідство: у селі розгорівся конфлікт за участі вчителів

Життя  26 вересня 2020 року, 14:18 5091 ВІДЕО

Вже не один рік на Тячівщині триває конфлікт між колективом дитячої школи мистецтв і сусідами закладу. Останні блокують вхід до школи. Це створює масу незручностей для дітей та викладачів.

В Углянській дитячій школі мистецтв навчаються 115 дітей не тільки з Углі, а і з шести навколишніх сіл Тереблянської долини. Гру на народних музичних інструментах, фортепіано та скрипці, а також вокальне, образотворче та декоративно-прикладне мистецтво юним талантам викладають 12 фахівців.

Мистецький заклад у селі функціонує з 1987 року. Розташований у будівлі колишнього гуртожитку, що належав технологічному заводу. Тут же знаходяться і квартири, де мешкають люди.

Читайте також:  В одній із автошкіл Мукачева виник скандал

Директор ДШМ Василь Токар розповідає: рік тому кілька сусідів почали конфліктувати з колективом. І присвоїли вхід, спільний для жильців та школи. Також у відібраній частині приміщення залишились вбиральні школи.

Куди вже тільки не звертались за допомогою викладачі – до поліції, прокуратури, районної, обласної адміністрації, але у відповідь отримували одні відписки. Сільська влада теж розводить руками. Докладніше про конфлікт – у сюжеті "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0