Октоберфест-2020 скасували вперше за останні 70 років

Життя  29 вересня 2020 року, 12:34 961

Найбільший в світі пивний фестиваль Октоберфест, який повинен був пройти в Мюнхені з 19 вересня по 4 жовтня, став ще однією жертвою пандемії.

«Це емоційно важкий момент для мене особисто і економічно складний момент для цього міста», – зазначив обер-бургомістр Мюнхена Дітер Райтер.

Фестиваль, на який щорічно з’їжджалися близько 6 млн шанувальників, приносив пивоварням, організаторам самого свята, а також артистам, власникам готелів, таксистам до 1,3 млрд євро.

Loading...

Читайте також:  Фестиваль вина скасували. Натомість виноробам запропонували альтернативу: подробиці

Скасування Октоберфесту пояснюється небезпекою різкого збільшення числа заражених новою коронавірусною інфекцією, з огляду на неможливість забезпечити соціальну дистанцію в певних наметах серед питущих і святкуючих людей.

За даними Інституту імені Роберта Коха, що спеціалізується на вивченні інфекційних захворювань, Баварія залишається абсолютним лідером в Німеччині як за кількістю виявлених випадків зараження коронавірусои (38 310 або 293 випадки на 100 000 чоловік населення), так і за кількістю жертв COVID- 19 (1336 чоловік ).

Фестиваль не вперше скасовують через епідемії. У 19-му столітті свято скасовувався всього двічі – в зв’язку з епідеміями холери. Фестиваль відновився у своїй традиційній формі в 1949 році. Нинішнє скасування стало першим в 70-річній післявоєнної історії Октоберфесту.

Джерело: Мінд
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0