Міський голова одного з міст Закарпаття отримує найбільшу зарплату серед мерів України: розслідування програми "Гроші"

Життя  30 вересня 2020 року, 08:46 10525 ВІДЕО

Журналісти програми "Гроші" навідались у Закарпатську область, аби показати, як живе, скільки заробляє і як керує містом один із мерів області. Зазначимо, що "Гроші" на 1+1 – це спецпроект телеканалу, що розслідує найактуальніші економічні, фінансові та соціальні проблеми країни.

Цього разу журналісти приїхали в Хуст. Чому саме Хуст? Бо міський голова Володимир Кащук отримує найбільшу зарплату серед мерів України – майже півтора мільйони гривень на рік.

Loading...

Читайте також:  На "1+1" показали програму "Інспектор Фреймут", відзняту у Хусті

Для порівняння журналісти навідались у місто Конотоп. Бо зарплата мера Конотопа Артема Семініхіна одна з найменших серед міських голів України – близько 15 тисяч на місяць. 

Тож чому мер Хуста Володимир Кащук виписує собі такі суми і що він зробив за час своєї каденції? Дивіться у розслідуванні "Грошей".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 3
Анатолій Іванович 30.09.2020, 11:16
Бюджетне утримання не є зарплатою. Заробляють усі гроші для всіх і на все тільки товаровиробники. Розтринькування бюджету називають заплатою ті, хто зверхньо ставиться до товаровиробників.
Хаха 30.09.2020, 09:43
Так вам і треба, хустяни:) Обрали собі таке чмо жадібне у мери - та живіть тепер. Не зачудуюсь, кіть опять його виберете мером тепер
Наталка 30.09.2020, 09:17
Оби вже подавився тими грішми! Все йому мало. А ми в Хусті живемо, як у якомусь селі. Бо міста більше село нагадує. Причому забуте