На Закарпатті запрацювали дві нові поліцейські станції

Життя  3 жовтня 2020 року, 14:12 2821 ФОТО

Вчора, 2 жовтня, на Закарпатті почали свою роботу ще дві поліцейські станції. Відкрив пункти під час офіційного візиту на Хустщину начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковник Олександр Шляховський. 

Функціонуватимуть поліцейські станції на території Драгівської та Вишківської об’єднаних територіальних громад та обслуговуватимуть понад 20 тисяч громадян. Зокрема, станція у селі Драгово обслуговуватиме додатково населені пункти Золотарево, Забрідь та Вільшани, а поліцейський пункт у селі Вишково –  Велятино, Яблунівка, Шаян, Модьоровш та Ракош.

Нести службу на об’єктах будуть 10 поліцейських. Серед них 4 дільничних офіцери поліції та 6 інспекторів реагування патрульної поліції. Олександр Шляховський поспілкувався з колегами та наголосив, що відкриття поліцейських станцій це дійсно позитивна практика.

Loading...

Читайте також:  Закарпатська поліція звернулась до водіїв

«Функціонування подібних об’єктів відіграє важливу роль у реагуванні на різні порушення в області. Оскільки через географічні особливості (віддаленість від райцентру, гірська місцевість, лісистість тощо), працівникам з центральних відділів та відділень поліції не завжди вдається оперативно прибути на виклик у віддалений населений пункт, це завдання виконуватимуть саме працівники поліцейських станцій, які обслуговуватимуть ці території. Сьогодні, ми зробили ще один крок для того, щоб громадяни почувалися захищеними. Зробимо Закарпаття безпечнішим разом!», – зазначив Шляховський.

У подальшому поліція Закарпаття планує максимально охопити поліцейськими станціями територію області, аби зробити свою роботу ще відкритішою для людей та максимально ефективною в плані боротьби зі злочинністю. А оцінку роботі поліцейського завжди дають люди.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0