"Безвізовому режиму нічого не загрожує", – Володимир Зеленський

Життя  7 жовтня 2020 року, 08:56 602

Європейський Союз підтвердив відсутність загроз для дії безвізового режиму з Україною та очікує, що його повноцінне функціонування відновиться після пандемії коронавірусу. Про це заявив Володимир Зеленський на спільній пресконференції з президентом Європейської ради Шарлем Мішелем.

"Ми отримали запевнення у тому, що безвізовому режиму нічого не загрожує і він буде відновлений після пандемії", – заявив Зеленський. 

За інформацією Європейської правди, це також є позицією ЄС, що підтверджено у спільній заяві за підсумками саміту Україна-ЄС. У документі сторони привітали продовження успішної імплементації безвізового режиму для громадян України та наголосили на важливості продовжувати виконувати критерії лібералізації візового режиму та пришвидшувати відповідні зусилля щодо реформ. 

Loading...

Читайте також:  Одна з країн ЄС може продовжити надзвичайний стан до 31 січня

У документі ЄС дав чіткий сигнал, що про жодне призупинення безвізового режиму з Україною не йдеться. "Ми з нетерпінням чекаємо відновлення звичних можливостей для подорожей наших громадян, як тільки це дозволять епідемічні умови", – сказано у заяві саміту. Фактично ЄС визнав, що поки що немає "регресу" у питанні боротьби з корупцією, є лише "небезпека такого регресу" з боку України. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0