В Міносвіти просять перевести дітей на дистанційне навчання

Життя  10 жовтня 2020 року, 18:00 5468

В.о. міністра освіти Сергій Шкарлет просить організувати на наступні два тижні дистанційне навчання для дітей через зростання захворюваності на COVID-19.

"Прохання не тільки як керівника Міністерства освіти і науки, а як батька – знайти можливість організувати на наступні два тижні дистанційне навчання для наших дітей. Знаю і розумію, що питання організації навчання вирішують на місцях. Важливо, щоб у такій непростій ситуації центральна та місцева влада діяли спільно, – зазначив Сергій Шкарлет. – Тому дуже прошу дослухатися до рекомендацій Державної та місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також РНБО".

Loading...

Читайте також:  Школи та університети можуть перевести на дистанційне навчання

В.о. міністра зазначив, що розуміє всі виклики, перед якими постають керівники закладів освіти, вчителі та батьки. Він додав, що зараз найголовніше – не допустити стрімкого поширення коронавірусу та зберегти здоров’я людей. У дописі Шкарлета не уточнюється, чи має він на увазі лише школи, чи також дошкільні заклади та вузи.

Нагадаємо, 9 жовтня голова медичного комітету Верховної Ради Михайло Радуцький запропонував запровадити в Україні карантин вихідного дня і відправити на дистанційне навчання ВНЗ і школи.

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 2
Читач 10.10.2020, 23:19
Імбіцили Ви кончені! Дайте дітям повноцінно навчатися. Меньше празнуйте і концерти проводіть.
рома 10.10.2020, 22:11
Кончені ублюдки!!!