В одній із шкіл Мукачева стався нещасний випадок

Життя  11 жовтня 2020 року, 09:37 31076

Управління освіти, молоді та спорту надає роз’яснення щодо ситуації, яка склалася під час уроку фізкультури у Ліцеї №11. Так, днями у соціальній мережі з’явилась інформація про кричущий випадок: під час занять фізкультурою учень п’ятого класу отримав серйозні травми кінцівок та компресійний перелом хребта. Як зазначив автор публікації, вчитель не надав дитині відповідної першої медичної допомоги та відправив хлопчика з переломами рук та хребта у шкільний медпункт. Наразі учню зробили операцію, зараз він знаходиться у лікарні. Хлопчику не можна ні сидіти, ні перевертатися. 

Loading...

Читайте також:  У Мукачеві школяр поставив на вуха рідних і поліцію

В Управлінні освіти, молоді та спорту інформують, що коли стався даний випадок, то до дитини зразу підійшов учитель. "Вчитель візуально оцінив стан дитини, запитав що його болить. Дитина самостійно без допомоги встала і сказала, що рука. Оскільки вчитель не міг залишити в спортзалі самих 27 пятикласників, тому із супроводом відправив дитину в медпункт. Дитина травмувалася внаслідок ігнорування вказівок вчителя. Вчитель діяв у межах компетенції. Він переймається станом дитини. У той же день у школі була поліція з перевіркою за фактом події. Зловживань чи недбалого ставлення до учнів з боку вчителя виявлено та зафіксовано не було", — йдеться у повідомленні відомства.

Нагадаємо, нещодавно на Закарпатті першокласник мало не втопився у вигрібній ямі шкільного туалету.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 4
Міла 11.10.2020, 14:04
Сучасні діти дууже гіперактивні... а на зауваження вчителів дійсноі реакціі на 2-3 хвилини, а далі те саме... шкода дитину, що так сталося , бажаю скорішого виздоровлення! Але шкода і вчителя, бо тепер будуть його хаяти всі, кому не лінь...
Знайомий 11.10.2020, 13:34
Петре яка вигрібну яма ти мабуть сам в яму впав! Хлопець впав на уроці фізкультури
Петре 11.10.2020, 12:32
Петю туй у редакціі самі болвани, міліон реклами тай доповнюють статті хрен знає якими подіями
Петро 11.10.2020, 11:55
Яке відношення вигрібна яма має до уроку фізичної підготовки? До чого тут взагалі вчитель?