У Чехії посилили карантинні заходи: перелік нових обмежень

Життя  13 жовтня 2020 року, 09:34 4576

У Чехії через стрімке поширення коронавірусу з понеділка, 12 жовтня, набули чинності нові обмеження, які діятимуть протягом двох тижнів. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Czech Radio.

З понеділка зачинилися двері чеських галерей і музеїв, а також замків, палаців і всіх аналогічних пам’ятників архітектури і культурних центрів. Закриті обсерваторії і планетарії. Набула чинності заборона на проведення ярмарків, циркових виступів і вар’єте, конгресів і симпозіумів.

На два тижні скасовані всі спортивні заходи – як аматорські, так і професійні. Це стосується також першої футбольної ліги і хокейної вищої ліги, де раніше дозволяли проводити матчі без глядачів. Заборонені матчі і тренування на закритих спортивних майданчиках, заняття спортом просто неба можливі за участю максимум 20 осіб.

Loading...

Читайте також:  У Чехії можуть знову запровадити жорсткий карантин

Закриті всі дитячі розважальні гуртки і спортивні секції, окрім груп продовженого дня в школах. Для учнів другого ступеня початкової школи (з 5-го по 9-ий клас) вводиться комбінована система навчання – класи будуть розділені на дві групи та відвідують заняття почергово. 

Вводиться заборона на відвідування лікарень, будинків для літніх людей та інших соціальних установ. Державні установи (загси, муніципалітети тощо) відкриті лише 2 дні на тиждень на 5 годин. У релігійних заходах – похорон, хрестини і меси – що проводяться в закритих приміщеннях, можуть брати участь до 10 осіб. Раніше кількість учасників становила 100 осіб.

Прем’єр-міністр країни Андрій Бабіш зазначив, що не виключає введення "локдауну" – масового закриття освітніх, державних і торгово-розважальних установ через епідемію. Уряд і представники кризового штабу також відзначили, що якщо запобіжні заходи не допоможуть, то в країні будуть введені додаткові обмеження. 

Нагадаємо, карантин в Україні хочуть продовжити до 31 грудня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0