Всенародне опитування: Зеленський озвучив перше питання

Життя  14 жовтня 2020 року, 14:41 2129 ВІДЕО

Під час ініційованого Главою держави загальнонаціонального опитування 25 жовтня 2020 року перше питання стосуватиметься необхідності запровадження довічного ув’язнення за корупцію в особливо великих масштабах. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні.

«Чи потрібно запровадити довічне ув’язнення за корупцію в особливо великих масштабах?», – озвучив Президент запитання, відповідь на яке громадяни мають дати 25 жовтня.

Loading...

Читайте також:  25 жовтня будуть не лише вибори: Зеленський оголосив про проведення у цей день всенародного опитування

Раніше Глава держави повідомив, що у день проведення місцевих виборів 25 жовтня українцям буде поставлено п’ять суспільно важливих питань.

Як переконують в Офісі президента, запропоноване Зеленським загальнонаціональне опитування, на відміну від референдуму, не матиме прямих юридичних наслідків, проте дасть можливість кожному громадянину висловитися щодо важливих для суспільства питань.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Горомадянка 14.10.2020, 15:33
Корупція існує всюди, навіть у найрозвинутіших країнах! Боротьба - це довічне ув"язнення? Маячня сивої кобили! Економічні і політичні важелі- це діло! А посадити до кінця життя, то для цього великого розуму не треба. А от який резонанс! Який голий і примітивний популізм! Який президент,такі і питання!